Web Tasarım kuş kovucu Plastik Kuşkonmaz Tekirdağ çilingir plastik kuşkonmaz tel Tekirdağ yat turu Tekirdağ web tasarım Plastik Kuşkonmaz iş elbiseleri tekirdağ organizasyon

20 Nisan 2024, Cumartesi

Son dakika Karaman haberleri

İl Müdürü Çalışkan, Öğrencilerle Kahvaltıda Buluştu

İl Müdürü Çalışkan, Öğrencilerle Kahvaltıda Buluştu

Öğretmenevinde düzenlenen programa İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çalışkan, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Abdurrahman Kurt, Fatih Anadolu Lisesi Müdürü Durmuş Sayaslan, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
Programın düzenlenmesinden duyduğu mutluluğu belirten Durmuş Sayaslan, “Sosyal, kültürel ve sportif yarışmalarda derece alan öğrencilerimizi İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Çalışkan ile bir araya getirip sohbet etmek istedik. Bizi kırmayarak kahvaltımıza gelen Müdürümüze öğretmen ve öğrencilerimiz adına çok teşekkür ediyorum.” dedi.
Çeşitli programlar vesilesiyle öğrencilerle birlikte olmaktan duyduğu memnuniyeti ifade ederek sözlerine başlayan İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çalışkan, okullardaki eğitim öğretimin bir kanadının akademik başarı diğer kanadının ise sosyal, kültürel ve sportif alanlarda elde edilen başarılar olduğunu söyledi.  Çalışkan, “Eğitim hayatınızdaki akademik başarıyı önemsiyoruz. Bunun yanında sosyal, kültürel ve sportif alanlarda elde ettiğiniz başarılar sizin hayatınızda kalıcı bir iz bırakırken diğer taraftan da hayata hazırlanmanızda önemli referanslar oluşturur. Elde ettiğiniz başarılar sizlerin hayatını damla damla etkileyecektir. Hayatınızın ilerleyen döneminde bu tür başarıların ne kadar önemli olduğunu idrak edeceksiniz. Eğitim hayatınızda akademinin yanı sıra alternatif bir alanınız ve beceriniz olsun. Çünkü her insan, mutlaka yaşantısı ile geride bir miras bırakır. Bizler sizlere bir miras bırakırken sizler de gelecek nesillere bir miras bırakacaksınız. Başarılarınızın daim olması ve gelecek nesillere güzel bir miras bırakmanız dileğiyle hepinize teşekkür ediyorum.” diye konuştu. 
Program İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çalışkan’ın başarılı öğrencilerle günün anısına fotoğraf çektirmesiyle sona erdi. 

 

HABERE AİT RESİMLER

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0
yukarı çık