evden eve nakliyat eşya depolama Nakliyat nakliye uluslararası evden eve nakliyat gebze nakliyat

29 Ocak 2020, Çarşamba

Son dakika Karaman haberleri

KMÜ Öğrencilerinden Kermes

KMÜ Öğrencilerinden Kermes

KMÜ İdealist Gençlik Öğrenci Topluluğu ve İnsan Hak ve Hürriyetleri Öğrenci Toplulukları tarafından ihtiyaç sahipleri için iki farklı kermes düzenlendi.
24 Aralık Salı günü İdealist Gençlik Öğrenci Topluluğu tarafından düzenlenen ilk kermesle ilgili açıklama yapan Topluluk Başkanı Rabia Taşkıran, 'Paylaşmak özümüz olsun' sloganı ile yola çıktıklarını, bu kermesten elde edilen gelir ile öğrencilere yardım etmeyi hedeflediklerini dile getirdi.
25 Aralık Çarşamba günü İnsan Hak ve Hürriyetleri Öğrenci Topluluğu tarafından düzenlenen ikinci kermes ile ilgili ise Topluluk Başkanı Ahmet Serdar İpin, 'İyilik her zaman her yerde anlayışı' ile yola çıktıklarını belirterek Karaman'daki ihtiyaç sahipleri için düzenledikleri bu etkinlikteki tüm ürünlerin öğrenciler tarafından yapıldığını ve elde edilen geliri ihtiyaç sahiplerine ulaştıracaklarını söyledi. İpin "Komşusu aç iken tok yatan bizden değildir, diyen bir Peygamberin ümmeti olarak düzlendiğimiz bu kermese destek veren tüm öğrenci arkadaşlarımıza teşekkür ederim." diyerek sözlerine son verdi.

 

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0
yukarı çık