29 Mayıs 2024, Çarşamba

Son dakika Karaman haberleri

Milli Eğitimden Şube Müdürlerine Veda Yemeği

Milli Eğitimden Şube Müdürlerine Veda Yemeği

Karaman İl Milli Eğitim Müdürlüğünde görev yapan ve Antalya ili Serik ilçesi Milli Eğitim Şube Müdürlüğü görevine atanan İbrahim İbrahimoğlu ile Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Şube Müdürü olarak atanan Hasan Hüseyin Oduncu’ya veda töreni düzenlendi.
Hatuniye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Otelinde düzenlenen programa, İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çalışkan, Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Abdurrahman Kurt ile Nurettin Doğan, Maarif Müfettişleri Koordinatörü Muhammet Tütün, Maarif Müfettişi Ercan Uçar ve Milli Eğitim Şube Müdürleri katıldı.
“Önemli olan yürüdüğünüz yolda ilerlerken hoş bir seda bırakabilmektir”
Programda konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çalışkan, İbrahim İbrahimoğlu ve Hasan Hüseyin Oduncu ile çalışmış olmaktan dolayı mutlu olduğunu dile getirdi. İl Müdürü Çalışkan, “Şüphesiz insanoğlu doğumundan sonra bir hikaye ile hayatına devam eder. Bu hikayenin içerisinde bir yolu ve o yolda yürürken yanında bir yoldaşları vardır. Tabi bu süreç içerisinde bazen ayrılıklarda olabilir. Önemli olan yürüdüğünüz yolda ilerlerken hoş bir seda bırakabilmektir. İnşallah yeni çıktığınız bu yolda rabbim sizlere güzel hizmetler verebilmeyi nasip etsin. Unutmayın burada kapımız ve gönlümüz her zaman sizlere açık. Karaman’da eğitimine sağladıkları katkılarından dolayı İbrahim Bey’e ve Hasan Hüseyin Bey’e tekrar teşekkür ediyor, yeni görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.
“Karaman’daki eğitimi üst seviyelere taşımak için farklı ve güzel çalışmalar yaptık”
2003 yılından itibaren Karaman’da çalışmaya başladığını belirterek konuşmasına başlayan Milli Eğitim Şube Müdürü Hasan Hüseyin Oduncu ayrılıkların kolay olmadığının altını çizdi. Karaman’da çalışmaktan dolayı her zaman memnun olduğunu söyleyen Hasan Hüseyin Oduncu geçen süre zarfında ekip olarak güzel çalışmalara imza attıklarını belirtti. Hasan Hüseyin Oduncu, “Karaman’daki eğitimi üst seviyelere taşımak için farklı ve güzel çalışmalar yaptık. Nasip olursa bundan sonra Eskişehir’de çalışacağız. Ben buraya teşrif ettiğiniz için başta Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Çalışkan olmak üzere herkese çok teşekkür ediyorum. Benden yana hakkım helal olsun, sizlerde bana hakkınızı helal edin. Allah’a emanet olun” diye konuştu.   
“Benim için Karaman’ın yeri hep özel olacak”
İbrahim İbrahimoğlu ise Karaman’da uzun yıllar öğretmen, idareci ve şube müdürü olarak görev yaptığını ifade etti. Bizler fiilen Karaman’a bağlıyız diyen İbrahim İbrahimoğlu azami gayret göstererek Karaman eğitimine katkıda bulunmaya çalıştığını söyledi. İbrahimoğlu, “Benim için Karaman’ın yeri hep özel olacak. Karaman’da dolu dolu 14 yılım geçti. Bu sürede güzel anılar biriktirdim. Antalya Serik’te artık bir evinizin olduğunu bilmenizi isterim. Bu organizasyon içinde İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Çalışkan’a ve sizlere teşekkür ediyorum. Haklarınızı helal edin, bende yana helal olsun” ifadelerini kullandı.  
Program, yemek ikramı ve İl Milli Eğitim Mehmet Çalışkan’ın günün anısına vermiş olduğu plaket ile sona erdi.

 

HABERE AİT RESİMLER

yukarı çık