Web Tasarım kuş kovucu Plastik Kuşkonmaz Tekirdağ çilingir plastik kuşkonmaz tel Tekirdağ yat turu Tekirdağ web tasarım Plastik Kuşkonmaz iş elbiseleri tekirdağ organizasyon

15 Nisan 2024, Pazartesi

Son dakika Karaman haberleri

Turkuaz Anaokulundan "Temiz Eller, Gülen Yüzler" Projesi

Turkuaz Anaokulundan

Ziyarette projeye ilişkin bilgiler veren Özel Karaman Turkuaz Anaokulu Müdürü Emine Aktaş, öğrencilere temizlik alışkanlıklarını kazandırmak için böyle bir proje başlattıklarını ifade etti. Emine Aktaş, “Dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgın sebebi ile öğrencilere el yıkama alışkanlığını kazandırmak ve 3-6 yaş dönemindeki çocukların öz bakım becerilerini kazanmaları ve bu kazanımı eğlenceli hale dönüştürmek için doğal sabun içerisine gizlenmiş sürprizi 15 gün boyunca ellerini düzenli bir şekilde yıkayıp sabun içerisindeki gizlenmiş süprize ulaşan öğrencilerimizi başarı belgesiyle ödüllendirdik.” dedi.
Uygulanan proje dolasıyla Özel Karaman Turkuaz Anaokulu yönetici ve öğretmenlerini tebrik eden İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çalışkan, öğrencilere küçük yaşlardan itibaren temizlik alışkanlığının kazandırılmasının önemli olduğunu söyledi. Mehmet Çalışkan, “İçerisinde bulunduğumuz süreçte temizlik alışkanlığının önemi bir kez daha iyi anlaşıldı. Temizlik alışkanlıklarının en erken dönemde kazandırılması hem çocuklarımız hem de toplum açısından çok ehemmiyetli. Bu sebeple okulumuzu tebrik ediyorum.” dedi. 
Minik öğrencilere verilen başarı belgesinin ardından günün anısına çekilen fotoğraflarla ziyaret sona erdi.

 

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0
yukarı çık