evden eve nakliyat eşya depolama Nakliyat nakliye uluslararası evden eve nakliyat gebze nakliyat

28 Şubat 2020, Cuma

Son dakika Karaman haberleri

Kırgızistan'a İş Ve İnceleme Gezisi

Kırgızistan'a İş Ve İnceleme Gezisi

Karaman İş Geliştirme Programı, ihracatımızın arttırılması, uluslararası platformda yüksek kaliteli sanayimiz için yeni pazar ve yatırım olanaklarının araştırılması ve değerlendirilmesi amacı ile gerçekleştirilmekte olan ticari heyet organizasyonları kapsamında Eylül ayı başında Kırgızistan’ın Bişkek kentine Milletvekilimiz Sayın Recep Şeker ve  üst düzey iş adamlarımızın katılımıyla bir ticari heyet organizasyonu gerçekleştirilecektir. 
Söz konusu heyet organizasyonu kapsamında, Kırgızistan’da çeşitli projeler ve yatırım olanaklarının her yönüyle değerlendirileceği  ve  Tarım ve Hayvancılık Sektörü, Turizm-Otelcilik, Doğal Taşlar, İnşaat Müteahhitlik Sektörü, Gıda Sanayi, İş Makineleri, Yedek Parçaları Servisi sektörleriyle ilgili bir takım  ziyaretler ve ikili görüşmeler düzenlenecektir. 
Ortak kültürel değerleri paylaştığımız Kırgızistan’a gerçekleştirilecek İş gezisine iştirak etmek isteyecek üyelerimiz için  ziyaretlerin daha verimli geçmesi adına  Kırgizistan'da  yaşayan Türk ve Kırgız iş adamları,  ilgili sektörü tanıtacak yüz yüze bilgi verip görüşme yapacaktır.
Kırgızistan Ziyaret Programı Eylül ayının başında  iş ve gezi amaçlı düzenlenecektir.
Katılmak ve ayrıntılı bilgi almak isteyen üyelerimizin 26 Temmuz 2019 Cuma  günü saat 12:00'ye kadar odamıza müracaat etmeleri gerekmektedir. Katılım 14 kişi ile sınırlıdır

 

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0
yukarı çık