Web Tasarım kuş kovucu Plastik Kuşkonmaz Tekirdağ çilingir plastik kuşkonmaz tel Tekirdağ yat turu Tekirdağ web tasarım Plastik Kuşkonmaz iş elbiseleri tekirdağ organizasyon

16 Haziran 2021, Çarşamba

Son dakika Karaman haberleri

KTSO'da PttTRADE Tanıtım Toplantısı Düzenlendi

KTSO'da  PttTRADE Tanıtım Toplantısı Düzenlendi

Karaman  Ticaret ve Sanayi Odası hizmet binasında, Karaman PTT Başmüdürlüğü temsilcilerinin katılımlarıyla sunmuş olduğu hizmetler hakkında üyelerimizi bilgilendirildi. Düzenlenen toplantıya PTT Başmüdürü Faik Göksuçukur, Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Ahmet Çelik, Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gökhan Alkan, Yönetim Kurulu Üyeleri  ile firmaların temsilcileri katıldı. 
Toplantının açılış konuşmasını yapan KTSO Başkanı Alkan; “PTT’ A.Ş'nin yeni projesi olan alıcı ve satıcı firmaların uluslararası ticaret yapmalarını sağlayan yeni nesil e-Pazar sistemi olan “PTT Trade” sisteminin tanıtım toplantısına hoşgeldiniz. Artık toplumsal yaşam da ticari yaşam da bir şekilde internet üzerinden şekilleniyor. Biz de bu noktada PTT'nin yenilenen hizmetlerinden sizleri bilgilendirmek istedik. Kurum olarak PTT'nin bu sistemini destekliyor ve verimli bir toplantı gerçekleşmesi temennisiyle sözü PTT Başmüdürümüz Sayın Faik Bey'e bırakıyorum.” dedi. 
Başkan Alkan'ın ardından PTT Başmüdürü Faik Göksuçukur konuşmasında; “Her geçen gün yenilenen ve kendini geliştiren bir kurumuz. Açıkçası Karaman'ın en ücra köşelerine giden tek kargo kurumuyuz diyebilirim. Bugün siz değerli iş insanlarına yenilenen hizmetlerimizi anlatmak için buradayız. Bu toplantıya ev sahipliği yapan bizlere kapılarını açan Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gökhan Alkan ve yönetim kurulu üyelerine çok teşekkür ediyorum" dedi.

Konuşmaların ardından PTT temsilcileri Hikmet Alıklı ve Ufuk Kılınç  PTT'nin işletmelerin ürün ve hizmetlerinin dünyaya pazarlanması ve satılması ile lojistiğini sağlayan Dış Ticaret Portalı PTT Trade başta olmak üzere, TURPEX Yurt Dışı Kargo Hizmeti Sunumu,  hizmetlerine ilişkin katılımcılara bilgilendirme sunumu yaptılar.  

HABERE AİT RESİMLER

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0
yukarı çık