Web Tasarım kuş kovucu Plastik Kuşkonmaz Tekirdağ çilingir plastik kuşkonmaz tel Tekirdağ yat turu Tekirdağ web tasarım Plastik Kuşkonmaz iş elbiseleri tekirdağ organizasyon

03 Haziran 2020, Çarşamba

Son dakika Karaman haberleri

AK Parti Karaman Milletvekili Av. Hüseyin Mutlu Ensar Vakfının İftar yemeğine katıldı.

AK Parti Karaman Milletvekili Av. Hüseyin Mutlu Ensar Vakfının İftar yemeğine  katıldı.

Ensar Vakfı Karaman Şube Başkanı Süleyman Atik yaptığı konuşmada şunları söyledi:
“Muhacire Ensar olmak insan olmanın gereğidir. Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennem azabından kurtuluş olan Ramazanı Şerifiniz mübarek olsun.
Değerli Ensar Gönüldaşlarımız;
Elçiliğine soyunulan, hizmetkârlığına talip olunan, geleceğimiz gençlerimizin 39 yıldır yanında yer alan Ensar Vakfımız,  gönülleri fethetmeye devam ediyor. 
Karaman Şubesi olarak da bizler gençlerimize gönül köprüsü kurma gayretindeyiz. Azmimizle heyecanımızla ilk günkü aşkla yorulmadan daha birçok faaliyetlerle sizlerle beraber olma arzusundayız. 
Kıymetli muhacire kucak açan Ensar gönüllüleri;
Geçtiğimiz bir yıllık hizmet sürecinde geleneksel hale getirdiğimiz ikinci iftar programında siz ensar ailesi ile beraber olmak bizim en büyük bahtiyarlığımız olmuştur.”
Başkan Süleyman Atik sonrası iftar programında konuşma yapan AK Parti Karaman Milletvekili Adayı Av. Hüseyin Mutlu:
“Biliyorsunuz 24 Haziran’da ülkemiz çok önemli bir seçime gidiyor. Ülkemizin üzerinde dolaşan karabulutlar, ülkemizin üzerinde oynanan oyunlar açık. 
İnşallah hep birlikte, beraber, birlikte iri ve diri olarak bu oyunları bozacağız. Etrafımızda birçok terör örgütleri ülkemiz üzerinde oyunlar oynasa da biz birlik ve beraberliğimizle bunları bertaraf etmesini bileceğiz. 
İnşallah 24 Haziran seçimleri Karamanımıza ve ülkemize hayırlara vesile olacak. İnşallah hep birlikte olacağız, güçlü olacağız, iri olacağız, diri olacağız” dedi.

 

HABERE AİT RESİMLER

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0
yukarı çık