evden eve nakliyat eşya depolama Nakliyat nakliye uluslararası evden eve nakliyat gebze nakliyat

20 Şubat 2020, Perşembe

Son dakika Karaman haberleri

Akçaşehir’den Çıkan Yardım Tırı Afrin'e Ulaştı

Akçaşehir’den Çıkan Yardım Tırı Afrin'e Ulaştı

İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Akçaşehir Çok Programlı Anadolu Lisesinin organizesinde iş adamlarının katkıları ile geçtiğimiz günlerde gönderilen bir tır elmanın Afrin’deki güvenli bölgede bulunan vatandaşlara dağıtımı Türk Kızılayının desteğiyle gerçekleştirildi.
‘Meslek Lisesi Öğrencileri Ailelerimizle Buluşuyor’ projesi kapsamında Akçaşehir Belediyesi ve halkının da desteğiyle toplanan bir tır dolusu elma iş adamlarının desteğiyle Afrin’deki güvenli bölgeye ulaştırılırdı.
Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu, “Öğrencilerimizde milli, manevi ve ahlaki değerleri geliştirmek, yardımlaşma, birlik ve beraberlik duygularını güçlendirmek amacıyla ‘Meslek Lisesi Öğrencileri Ailelerimizle Buluşuyor’ projesi kapsamında Akçaşehir Çok Programlı Anadolu Lisesi idarecileri, öğretmen öğrenci, velileri, Akçaşehir Belediyesinin iş birliği ve iş adamlarının katkılarıyla Afrin ve harekat bölgesinde dağıtılmak üzere bir tır elma gönderilmişti. Müdürlüğümüz ve Akçaşehir Çok Programlı Anadolu Lisesinin organizesinde gönderilen bir tır elmanın bölgeye ulaştıktan sonra Türk Kızılayının yardımlarıyla vatandaşlara dağıtımı yapılmıştır. Böyle anlamlı bir projeye destek olan ve yardım eden okul yöneticilerimize, öğretmenlerimize, öğrencilerimize, velilerimize, Akçaşehir Belediyesine, iş adamlarımıza ve güvenli bölgede dağıtımı gerçekleştirilen Türk Kızılayı yetkililerine çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

HABERE AİT RESİMLER

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 1 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0
yukarı çık