Web Tasarım kuş kovucu Plastik Kuşkonmaz Tekirdağ çilingir plastik kuşkonmaz tel Tekirdağ yat turu Tekirdağ web tasarım Plastik Kuşkonmaz iş elbiseleri tekirdağ organizasyon

06 Temmuz 2020, Pazartesi

Son dakika Karaman haberleri

Ayrancı Belediye Başkanı Büyükkarcı mazbatasını aldı

Ayrancı Belediye Başkanı Büyükkarcı mazbatasını aldı

Büyükkarcı’ya mazbatasını İl Seçim Kurulu Başkanı Hakim Ali Karagülle verdi. 
Mazbata töreninde kısa bir konuşma yapan İl Seçim Kurulu Başkanı Karagülle, Ayrancı Belediye Başkanı Yüksel Büyükkarcı’ya hayırlı olsun dileklerinde bulunarak, çalışmalarında başarılar diledi. 
Büyük bir gurur yaşadığını ifade eden Başkan Büyükkarcı, "Anadolu’nun kadim yurdu Ayrancı’ya 3’ncü kez belediye başkanı olmanın, hemşehrilerim tarafından tekrar tercih edilmenin gururunu yaşıyorum’’ dedi. 
Belediye başkanlığı görevini ‘Vatani’ bir sorumluluk olarak gördüğünü ifade eden Büyükkarcı, "Göreve geldiğimiz günden bu yana bu sorumluluk çerçevesinde projeler ürettik. İki dönem boyunca ilçemize yaptıklarımız, halkımız tarafından takdirle karşılandı. Verdiğimiz emeğin, dökülen alın terinin karşılığı olduğu görmek en büyük sevinç kaynağımız. Önümüzdeki süreçte daha önceki projelerimizin devamı olan etaplarla birlikte, yeni projelere imza atacağız. Daha fazla çalışarak milletimizin verdiği sorumluluğu yerine getireceğiz. Hepimize hayırlı olsun’’ diye konuştu. 

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0
yukarı çık