Web Tasarım kuş kovucu Plastik Kuşkonmaz Tekirdağ çilingir plastik kuşkonmaz tel Tekirdağ yat turu Tekirdağ web tasarım Plastik Kuşkonmaz iş elbiseleri tekirdağ organizasyon

30 Temmuz 2021, Cuma

Son dakika Karaman haberleri

Başkan Kağnıcı Piri Reis Vadisindeki Esnafları Ziyaret Etti

Başkan Kağnıcı Piri Reis Vadisindeki Esnafları Ziyaret Etti

İl Başkanı Mustafa Cem Kağnıcı, Yapmış Olduğu Ziyaretler İle İlgili Yapmış Olduğu Açıklamada;
“ Zor Günler Geçiren Esnafımızın Sorunlarını, Sıkıntılarını Dinlemek İçin Ve Bu Sorun Ve Sıkıntılara Çözüm Üretebilmek İçin Her Zaman Esnafımızın Yanında Olduk, Yanında Olmaya Da Devam Edeceğiz.  Pirireis Vadisinde Bulunan Esnaflarımızı Ziyaret Ederek Onların Sorunlarını Dinledik. Burada Da Görüyoruz Ki Yine Esnafın Sesi Duyulmuyor.  Ülkemiz Genelinde De Esnafımız Bu Zorlu Pandemi Sürecinde Yalnız Bırakıldı. 
Halen De Yalnız Bırakılan Esnafımız;  
“ Bugüne Kadar Zor Geldik, Kira, Kredi Gibi Desteklerden De Yararlanamadık, Bundan Sonraki Süreçte Nasıl Devam Edeceğimizi Bilmiyoruz. Düşünceliyiz Çünkü Bilinmezliklerin, Belirsizliklerin Olması Bizi Tüm Esnaf Arkadaşlarımızı Tedirgin Etmektedir.” Dedi.
Pirireis Vadisinde De Ziyaretimizde Esnafımız Genel Sorunların Dışında Yerel Anlamda Bulundukları Alanda Eksiklerini Ve Taleplerini Dile Getirdiler.
Bir Cazibe Alanı Olarak Yapılan Bu Alanda En Kalabalık Mahallelerin Bulunduğunu Göz Ardı Etmemek Gerekir. İnsanların Vaktini Geçirdiği Bu Alanda Birçok Eksikler İle Karşılaştık.
Esnaflarımız İle Yaptığımız Sohbette, Yeşil Alanların Temizlenmesi, Çevre Düzenlenmesi, Aydınlatmaların Eksik Kalması Ve Buna Benzer Birçok Eksiklerin Tamamlanmasını En Kısa Zamanda Yapılmasını Beklemekteler.
Cumhuriyet Halk Partisi Olarak Biz Her Zaman Esnafımızın Sesi Olmaya Devam Edeceğiz.

 

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0
yukarı çık