17 Haziran 2024, Pazartesi

Son dakika Karaman haberleri

Gazetecilerden Başkan Durmuş Demir’e ziyaret

Gazetecilerden Başkan Durmuş Demir’e ziyaret

31 Mart seçiminde Kazım Karabekir Belediyesini kazanan AK Partili Başkan Durmuş Demir, Gazeteci Hüseyin Ölger ve Aziz Gür’ü makamında kabul etti.
Çalışmaları hakkında bilgi veren Başkan Demir, ziyaretten dolayı teşekkür etti.
 
Belediyenin yapacak çok işleri olduğunu söyleyen Durmuş Demir; “Seçimi kazandık ardından bayram tatili geldi derken yeni yeni görevimizi yapmaya başladık. Emin olun ki Kasabamızda yapacak daha çok işlerimiz var. Öncelik verdiğimiz sorunlar var onları çözdükten sonra yatırımları masaya yatıracağız. Güzel projelerimiz var inşallah onları hayata geçireceğiz.” Dedi.
 
Ziyaretten dolayı memnun kaldığını söyleyen Belediye Başkanı Durmuş Demir; “ Bugün bizleri ziyaret ettiğiniz için sizlere teşekkür ediyorum. Kanal70’i ve Haber70’i severek takip ediyorum, İnşallah önümüzdeki süreçte sizlerle sık sık bir araya geleceğiz.” Dedi.
 
Başkan Durmuş Demir’e hayırlı olsun temennisinde bulunan Gazeteci Hüseyin Ölger; “Yeni görevinizde başarılar diliyorum. Biz basın mensupları olarak her zaman halkın menfaatine yapılacak olan çalışmalarınıza destek vereceğiz.” Dedi.
 
Başkan Demir’e başarılar dileyen Gazeteci Aziz Gür; “Öncelikle size ve Kazım Karabekir halkına hayırlı olsun diyorum. İnşallah AK Parti’nin iktidar gücünü Kasaba da hissederiz. Sizin başarılı biri olduğunuzu biliyorum bu başarıyı yeni görevinizde göstereceğinize inanıyorum.” Dedi.
yukarı çık