Web Tasarım kuş kovucu Plastik Kuşkonmaz Tekirdağ çilingir plastik kuşkonmaz tel Tekirdağ yat turu Tekirdağ web tasarım Plastik Kuşkonmaz iş elbiseleri tekirdağ organizasyon

23 Nisan 2024, Salı

Son dakika Karaman haberleri

Hüseyin Oprukçu 23 Nisan'ı minik Elif'le kutladı

Hüseyin Oprukçu 23 Nisan'ı minik Elif'le kutladı

Başkan Oprukçu makamını minik Elif’e devretti
 
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu, Orhaniye Meryem Eren Ortaokulu 5. Sınıf Öğrencisi Elif Zişan Gürbüz’e Başkanlık makamını devretti.
Elif Başkan, Okullarının bahçesinde bulunan Basketbol Sahası’nın asfaltlanması talimatını verdi. Ayrıca yeşil alanların korunması ve maddi durumu olmayan ailelerin ihtiyaçlarını karşılama hizmetleri yapılması yönünde de tavsiyelerini iletti.
 
“MAKAMLARIN ASIL SAHİPLERİ SİZLERSİNİZ”
 
Başkan Elif’in tavsiyeleri üzerine; Ramazan dolayısıyla 2000’in üzerinde aileye gıda yardımı yaptıklarını, Yarım Elma Sevgi Evi ile kıyafet yardımı yaptıklarını ve Ereğli’nin yemyeşil olmasına çok önem verdiklerini, bu sene 50 Bin’in üzerinde fidan dağıtımı yaptıklarını, bir o kadar da kendilerinin diktiklerini ifade eden Başkan Oprukçu: “Çocuklarımızın çok başarılı olmasını istiyorum. Ülkemiz, milletimiz için bu çok önemli, bizim yapmak isteyip de yapamadıklarımız elbette var, bunları sizler yapacaksınız. Makamların asıl sahipleri sizlersiniz, gelecekte Ereğli’miz, Ülkemiz, Milletimiz için önemli hizmetler üreteceğinize eminim. Bu bayram vesilesi ile Cumhuriyet, kurduğumuz Milli Devlet, Kurtuluş Savaşı Zaferimiz başta olmak üzere birçok şeyi borçlu olduğumuz Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını, aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmetle anıyor, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı kutluyorum” ifadelerini kullandı.
 

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0
yukarı çık