24 Nisan 2019, Çarşamba

Son dakika Karaman haberleri

İl Genel Meclisinin 2018 Ekim Ay'ının ilk Toplantısı Ermenek'te Yapıldı

İl Genel Meclisinin 2018 Ekim Ay'ının ilk Toplantısı Ermenek'te Yapıldı

Karaman İl Genel Meclisi 2018 Ekim ayı ilk toplantısına, İl Genel Meclisi Başkanı Adem KAPAR başkanlığında saat 14:00’de Ermenek Belediyesi Meclis Toplantı Salonunda yoğun bir gündem eşliğinde başladı.
Toplantı öncesi Ermenek Kaymakam V. Sn.İbrahim GÖKMEN ve Ermenek Belediye Başkanı Sn.Uğur SÖZKESEN ile öğle yemeğinde bir araya gelen İl Genel Meclisi Başkanı Adem KAPAR, İl Özel İdaresi Genel Sekreter V. Ali Yener TERLEMEZ ve İl Genel Meclisi Üyeleri, yemek sonrası toplantıya geçti. Ekim Ayı toplantılarının ilk iki gününün Ermenek’te yapılacağı belirtildi. İl Genel Meclis üyelerinin katılımı ile başlayan toplantıda Meclisin Ekim ayı gündeminde bu ay;
Komisyonlardan gelen inceleme raporları, İl Özel İdaresine bağlı yerlerdeki uygulama imar planı değişikliği teklifleri, ödenek aktarımları, satış kararları ve birimlerden gelen teklifler dahil pek çok gündem maddesinin yanı sıra Valilik’ten gelen teklifler de görüşülerek karara bağlanacak.
İl Genel Meclisi Başkanı Adem KAPAR: 
01-05.10.2018 tarihleri arasında gerçekleşecek olan 2018 Ekim Ayı Meclis toplantılarında alınacak kararların İlimize ve Vatandaşlarımıza hayırlı olması temennisinde bulunarak misafirperverliklerinden dolayı Ermenek’e de teşekkürlerini iletti.

 

HABERE AİT RESİMLER

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

Anket

31 Mart Seçimlerinde kime oy vereceksiniz

yukarı çık