Web Tasarım kuş kovucu Plastik Kuşkonmaz Tekirdağ çilingir plastik kuşkonmaz tel Tekirdağ yat turu Tekirdağ web tasarım Plastik Kuşkonmaz iş elbiseleri tekirdağ organizasyon

06 Temmuz 2020, Pazartesi

Son dakika Karaman haberleri

Kadın Girişimciler Vali Fahri Meral'i Ziyaret Etti

Kadın Girişimciler Vali Fahri Meral'i Ziyaret Etti

Valilik makamında, 08.04.2019 tarihinde gerçekleşen ziyarette Karaman Kadın Girişimciler İcra Kurulu(KGK) Başkanı Ahsen Toktay,  Başkan Yardımcısı Şerif Hanım Kızık ve  İcra Komitesi Üyeleri Gülnur Bayrakçı ve Elif Tor  ile Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Ayşegül Koçak yer aldı.
Buluşmada Kadın Girişimciler Kurullarının  yönetmeliği ve bu yönetmeliğe göre oluşturulan Karaman Kadın Girişimciler  Kurulu ve üyeleri hakkında bilgi verildi.  Yeni dönemde yapacakları çalışmalar hakkında Vali Fahri Meral’e bilgi veren  Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Ahsen Toktay ve Kurul Yönetimi, Türkiye'de kadın girişimci sayısının arttığını belirterek, kadınların toplum hayatının her anında daha çok yer alması gerektiğini belirtti. İstihdam ve girişimcilik konularında, yürütecekleri çalışmalar ve projeler  konusunda bilgiler vererek Vali Fahri Meral'den  destek istendi.
 Ziyarette  Vali Fahri Meral, kadın girişimcilerin her zaman destekçisi olacaklarını belirterek; “Karaman'da  bu şekilde bir örgütlenme olması kadınlarımızın iş yaşamına aktif olarak katılmaları, teşkilatlanmış olmaları bizi sevindiriyor. Kadınların sosyal yaşamın, ekonomik yaşamın içine katılmaları büyük bir değerdir.' ifadelerini kullandı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Meral, imkanları dahilindeki her türlü desteği vermeye hazır olduklarını belirterek Karaman  Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Ahsen Toktay ve yönetim kurulu üyelerine başarı dileklerini iletti. 

 

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0
yukarı çık