Web Tasarım kuş kovucu Plastik Kuşkonmaz Tekirdağ çilingir plastik kuşkonmaz tel Tekirdağ yat turu Tekirdağ web tasarım Plastik Kuşkonmaz iş elbiseleri tekirdağ organizasyon

05 Haziran 2020, Cuma

Son dakika Karaman haberleri

Kadınlar Günü Sinema Etkinliği Büyük İlgi Gördü

Kadınlar Günü Sinema Etkinliği Büyük İlgi Gördü

Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı Savaş Kalaycı ve MHP Kadın Kolları Başkanlığı tarafından 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeni ile düzenlenen ücretsiz sinema etkinliği Karamanlı kadınlar tarafından büyük ilgi gördü. 

8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeni ile Başkan Adayı Savaş Kalaycı’nın “Günlük hayatın hengâmesine ve koşuşturmasına 1 günlük ara vererek, sinema etkinliğimize buyurun” şeklindeki daveti üzerine bugün saat 12.00 deki seanstan itibaren sinema salonunu tıklım tıklım dolduran kadınlar, kendileri için yapılan bu jestten oldukça memnun kaldıklarını belirterek bu tür etkinliklerin periyodik olarak devam etmesini istediler.

Belediye Başkan Adayı Savaş Kalaycı da gösterilen ilgi ve alakaya teşekkür ederek; “Fedakar vefakar kadınlarımız için ne yapsak azdır. Davetimize böylesine yoğun bir katılımla iştirak ettiğiniz için hepinize çok teşekkür ediyorum. İnşallah 31 Mart’tan sonrasında bu tür etkinliklere devam edeceğiz. Kadınlarımızın huzurlu ve mutlu bir şehirde yaşayabilmeleri için elimizden gelen ne varsa yapacağız. Bize duyduğunuz güveni asla boşa çıkarmayacağız. Kadınlar Gününüzü tekrar kutluyor, hepinize selam ve saygılarımı sunuyorum” dedi. 

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0
yukarı çık