evden eve nakliyat eşya depolama Nakliyat nakliye uluslararası evden eve nakliyat gebze nakliyat

15 Aralık 2019, Pazar

Son dakika Karaman haberleri

Karaman Devlet Hastanesinde GETAT ) polikliniği açılıyor

Karaman Devlet Hastanesinde GETAT ) polikliniği açılıyor

Karaman Devlet Hastanesinde yeni bir poliklinik daha vatandaşların hizmetine sunuluyor. Geleneksek ve Tamamlayıcı Tıp, konusunda Sağlık Bakanlığı onaylı sertifikalı programlarda eğitim alan hekimler tarafından uygulanacak.
Hastane yetkilileri tarafından yapılan açıklamada; “Modern tıbbi uygulamalarla geleneksel tıp yöntemlerini birleştirerek halkımızın merdiven altı sağlıksız uygulamalardan kurtarılması ve şifası için çalışmaktayız. Akupunktur ve kupa terapisi 5 bin yıllık geçmişi olan ve halkımız tarafından bilinen fakat birçok yerde işin ehli olmayan eski yöntemlerle yapılan bir uygulamadır. Hastanemizde bu tedavilerin uzman hekim tarafından yapılmasına olanak sağlanmaktadır. Burada yapılan tüm tedavilerin bilimsel olarak ispatlandığını ve modern tıbba alternatif olmadığını aksine tamamlayıcı niteliktedir. Poliklinikte ilk etapta akupunktur, kupa ve hacamat uygulaması yapacak olup ilerleyen zamanda tedavilerin çeşitlenecektir. Vatandaşlarımızın akupunktur ve hacamat konusunda işin ehli ve bakanlığın yetkilendirdiği doktorları tercih etmelerini öneriyoruz. Hastanemizde artık bu hizmet veriyor” denildi.
27.03.2019 Çarşamba günü Karaman Devlet Hastanesinde hizmete girecek olan GETAT polikliniği işlemlerinin bir kısmı SGK tarafından karşılanmaktadır

 

HABERE AİT RESİMLER

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0
datron
yukarı çık