Web Tasarım kuş kovucu Plastik Kuşkonmaz Tekirdağ çilingir plastik kuşkonmaz tel Tekirdağ yat turu Tekirdağ web tasarım Plastik Kuşkonmaz iş elbiseleri tekirdağ organizasyon

23 Nisan 2024, Salı

Son dakika Karaman haberleri

Muhtarlar Mahallelerini Kendi İmkanları İle Dezenfekte Etti

Muhtarlar  Mahallelerini  Kendi İmkanları  İle Dezenfekte Etti

Orta Mahalle Muhtarı Alaattin Çiçen (43) ile Sandıklı Mahallesi Muhtarı Sadettin Gökçe (41), mahallelerinde yaşlı nüfusun fazla olduğunu belirterek kendi imkanları ile mahallerinde vatandaşların en fazla temas ettiği yerleri dezenfekte etti.
  Ermenek Orta Mahalle Muhtarı Alaattin Çiçen, "Dünyada salgın hastalık olan koronavirüs için mahallemizde kendi imkanlarımızla, özellikle 50 yaş üzeri vatandaşlarımıza maske dağıtarak ilaçlamamızı yapacağız’’ dedi.

  “Yaşlı nüfus çok olduğu için özen gösteriyoruz”
  Sandıklı Mahallesi Muhtarı Sadettin Gökçe ise, bir hayırseverin temin ettiği kolonyaları mahallede ikamet eden yaşlılara ulaştırdığını dile getirerek, "Dünyada yayılan virüsten dolayı Sandıklı Mahallemizde de büyüklerimizin, küçüklerimizin özellikle yaşlılarımızın temas ettiği yerleri ilaçlıyoruz. Kimse zarar görmesin diye. Yaşlılarımızı uyarıyoruz sokağa çıkmamaları için. Bölgemizde yaşlı nüfuz çok olduğu için dikkat ediyoruz. Yaşlılarımıza yardımcı oluyoruz. Her konuda mahallelinin yanındayım. Vatandaşlarımıza elimizden geldiğince yardımcı olacağız muhtarlık olarak’’ dedi.
  Bölgedeki köylerde de cami, ilkokul ve köylünün ortak kullanım alanları başta olmak üzere dezenfekte çalışmalarının başladığı bilgisi ulaştı.

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0
yukarı çık