Web Tasarım kuş kovucu Plastik Kuşkonmaz Tekirdağ çilingir plastik kuşkonmaz tel Tekirdağ yat turu Tekirdağ web tasarım Plastik Kuşkonmaz iş elbiseleri tekirdağ organizasyon

16 Ocak 2021, Cumartesi

Son dakika Karaman haberleri

Rektör Akgül’den Gaziler Günü Mesajı

Rektör Akgül’den Gaziler Günü Mesajı

Rektör Akgül, mesajında şu ifadelere yer verdi:
“Tarihinin her döneminde hür yaşamayı, bağımsızlığını ve istiklalini her koşulda korumayı ilke edinen aziz milletimiz bu değerlerine karşı gerçekleştirilen tüm saldırılara cesaretle karşı koymuş; vatanına, bayrağına ve istikbaline sahip çıkmıştır. Üzerinde yaşadığımız toprakları bize yurt kılan şanlı zaferler, şehit ve gazilerimizin canları pahasına verdikleri ulvi mücadelenin eseridir. 
Devletimizin ve milletimizin bekasını her şeyin üstünde tutan gazilerimiz ve şehitlerimizin emanetlerine milletçe sahip çıkarak mukaddesatımızı gelecek nesillerimize aktarmak hepimizin asli görevidir. Bu duygu ve düşüncelerle başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere bu ülkenin her bir karışı için borçlu olduğumuz tüm şehitlerimize ve kahraman gazilerimize Allah’tan rahmet diliyor, halen hayatta olan gazilerimize de minnet ve şükranlarımı sunuyorum.”

 

 

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0
yukarı çık