Web Tasarım kuş kovucu Plastik Kuşkonmaz Tekirdağ çilingir plastik kuşkonmaz tel Tekirdağ yat turu Tekirdağ web tasarım Plastik Kuşkonmaz iş elbiseleri tekirdağ organizasyon

06 Ağustos 2021, Cuma

Son dakika Karaman haberleri

Yusuf Baştuğ 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü mesajı

Yusuf Baştuğ 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü mesajı

1 Mayıs barış, demokrasi, huzur ve güven içerisinde bir gelecek için emek verenlerin dayanışma günüdür. Ülkelerin gelişmesinde ve ekonomilerin güçlü bir şekilde yapılanmalarında büyük emeği bulunan işçilerin en önemli bayramıdır.

Birlik, beraberlik ve dayanışmanın güçlendiği, işçi ve emekçiler tarafından dünya çapında kutlanan ve emekçilerin hak arayışının simgesi olan 1 Mayıs çok önemli bir yere sahiptir.

Birbirimize kenetlenerek, dayanışma içinde refah seviyesi daha yüksek bir toplum olabilme inancı ile toplumsal barışa, insanlar arasındaki işbirliği ve iş bölümüne dayalı sosyal dayanışmanın geliştirilmesi için mücadeleden vazgeçmemeliyiz.

Haksızlıkların, eşitsizliklerin, adaletsizliklerin ve ezilmenin olmadığı, emeğin sömürülmediği, dayanışmanın, iyiliğin, birliğin, güzelliğin birleştiği, aydınlık, eşit ve güzel bir dünyayı göreceğimiz günlerin geleceği umudu ile tüm emekçi kardeşlerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Gününü kutlarım.

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0
yukarı çık