Web Tasarım kuş kovucu Plastik Kuşkonmaz Tekirdağ çilingir plastik kuşkonmaz tel Tekirdağ yat turu Tekirdağ web tasarım Plastik Kuşkonmaz iş elbiseleri tekirdağ organizasyon

28 Temmuz 2021, Çarşamba

Son dakika Karaman haberleri

AK Parti il Başkanı Abidin Çağlayan, yeni Adli Yıl mesajı

AK Parti il Başkanı Abidin Çağlayan, yeni Adli Yıl mesajı

Başkan Çağlayan mesajında:

“Adalet; toplum, devlet ve birey arasında en temel ve en gerçekçi bağdır. Hak ve özgürlüklerin, toplumsal barışın ve huzurun en güçlü teminatı adalettir.

Milletimizin huzur, güven ve barış içinde yaşaması, hak ve adaletin ayrıcalıksız, eşit ve adil olarak dağıtılması, adalet hizmetlerinin verimli, etkin, hızlı ve tarafsız olarak yerine getirilmesi  ülkemiz ve milletimiz için en önemli unsurlardır.

Aziz milletimizin birliği, dirliği, huzur ve kardeşliğinin sonsuza dek sürmesi için milletimizin bağrından çıkan, tertemiz vicdanı olan hukukçularımızın adalet terazisinin asla şaşmayacağına inancım tamdır.

Hakkın ve hukukun tecellisi için görevini tavizsiz yerine getiren bağımsız yargı mensuplarımızın, avukatlarımızın ve tüm adli personelimizin yeni adli yılını kutluyorum.  Başta Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz olmak üzere görevi başında şehit düşen tüm yargı mensuplarımız ve adalet teşkilatı çalışanlarımızı rahmetle anıyorum.  Yeni adli yılın ülkemize, vatandaşlarımıza, yargı teşkilatımıza ve hukuk camiamıza hayırlı olmasını temenni ediyorum.” dedi

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0
yukarı çık