29 Mayıs 2024, Çarşamba

Son dakika Karaman haberleri

Akgün; Yeni Türkiye’yi Gençler Şekillendirecek

Akgün; Yeni Türkiye’yi Gençler Şekillendirecek

AK Parti Gençlik Kolları'nın düzenlediği "Bizim Semtin Gençleri" adlı gençlik buluşmasına AK Parti Karaman Belediye Başkan Adayı Mevlüt Akgün, katıldı. Akgün, burada yaptığı konuşmada gençlerin yeni Türkiye'nin şekillenmesindeki önemine vurgu yaptı.

 

"Gençler azimleriyle en büyük desteği verip umut olmaya devam ediyorlar" diyen Akgün, gençlerin gözlerindeki ışıltının kendilerine duyulan sevgi ve güveni yansıttığını belirtti. Akgün, "Bu güvenin arkasını doldurabilmek için elimizden gelen tüm gayreti gösterip 31 Mart'ta gençlerimizle birlikte zafere ulaşacağız" şeklinde konuştu.

 

GENÇLERE MÜJDELERİMİZ VAR!

 

Belediye başkanı seçilmesi durumunda gençlerle ilgili önemli projeleri olduğunu belirten Akgün, şu sözlerle ifade etti: Örneğin "Dijital Üretim Akademisi” Yeni nesil belediyecilik anlayışı çerçevesinde, e-spor, metaverse, yapay zeka gibi alanlarda gençlere destek olacak inovatif bir alan oluşturuyoruz. Hız tutkunu gençlerimize dirift ve çeşitli festivallere ev sahipliği yapacak çok amaçlı etkinlik alanı oluşturmayı planlıyoruz. Ayrıca genç işsizlere yönelik belediye iş birliğiyle staj ve yerinde öğrenme programları ile ücretsiz sertifikalı eğitimler sunacağız. Eğlenmek de hakkınız, Sizlere sosyal alanlarda ücretsiz internet erişimi sağlayarak teknolojiye erişimlerinizi kolaylaştıracağız.

 

Akgün, göreve geldikleri takdirde gençlerin her alanda önünün açılması için ellerinden geleni yapacaklarını ifade etti. "İnşallah 31 Mart'ta görevi devralır almaz, 1 Nisan'dan sonra ilimizdeki gençlerin her alanda önlerinin açılması için tüm imkanlarımızı kullanacağız" diyen Akgün, genç kardeşlerine organizasyona gösterdikleri ilgi ve katılımdan dolayı teşekkürlerini iletti. Akgün'ün konuşması, gençler arasında olumlu bir etki bırakırken, AK Parti'nin gençlere verdiği önemin altını bir kez daha çizdi.

yukarı çık