Web Tasarım kuş kovucu Plastik Kuşkonmaz Tekirdağ çilingir plastik kuşkonmaz tel Tekirdağ yat turu Tekirdağ web tasarım Plastik Kuşkonmaz iş elbiseleri tekirdağ organizasyon

16 Nisan 2024, Salı

Son dakika Karaman haberleri

Başkan Çağlayan'ın Esnaf Ziyaretleri Devam Ediyor

Başkan Çağlayan'ın Esnaf Ziyaretleri Devam Ediyor

Çağlayan bu haftaki programı ile ilgili olarak yaptığı açıklamada;

''Sayın Cumhurbaşkanımız  Recep  Tayyip  ERDOĞAN’ın  başlatmış olduğu  “Gönül Seferberliği”  programı kapsamında Karaman AK Parti İl Teşkilatları olarak esnaf ziyaretlerimize ara vermeden devam ediyoruz.  Bu haftaki gönül seferimizde  Mut Caddesi üzerinde bulunan esnaflarımız ile bir araya geldik. Merkez İlçe Başkanımız Feyzullah Tunç, Belediye Meclis Üyemiz Mükremin Kara ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz ile birlikte esnaflarımızın istek ve dileklerini dinleyerek Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN'ın selamını ileterek, hayırlı ve bereketli kazançlar temennisinde bulunduk.

Bir diğer gönül durağımız, üretiminden ticaretine, tarladan soframıza kadar uzanan buğdayı ve hububatı konuştuğumuz  Buğday  Pazarı  esnaflarımızdı.  Esnaflarımız ile  hasbihal edip  Cumhurbaşkanımız  Sayın  Recep  Tayyip  ERDOĞAN'ın  selamını ileterek, hayırlı ve bereketli kazançlar diledik.

Gönül duraklarımızdan bir tanesi de geçtiğimiz günlerde ahırı ve 19 küçükbaş hayvanı yanan Göztepe Köyünde ikamet eden Mustafa Kalay Bey idi. Yaşanan üzücü hadiseyi  Merkez İlçe Başkanımız  Feyzullah Tunç  ve  yönetim kurulu üyelerimiz  ile  birlikte yerinde görüp Mustafa Kalay beye geçmiş olsun dileklerimizi ilettik.'' Dedi.

HABERE AİT RESİMLER

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0
yukarı çık