17 Haziran 2024, Pazartesi

Son dakika Karaman haberleri

İYİ Partiye Üye Katılımları Devam ediyor

İYİ Partiye Üye Katılımları Devam ediyor

Başkan Hatipoğlu ,Milletimiz, ülkemizin içinde bulunduğu sıkıntılardan çıkış yolunu ve çıkış reçetesini partimizde görüyor.Ak Partiden istifa eden üyeler iyilik kervanına katıldılar. Kendilerine katılımlarından dolayı teşekkür ediyor ve Karaman'lı hemşehrilerimizi de partimize üye olmaya, üye olmasa bile partimize gelip çay içmeye davet ediyoruz.

MİLLETİMİZİN GERÇEK DERDİ EKONOMİK SIKINTILAR VE PANDEMİDİR.

  Ülke olarak ekonomi ve sağlık açısından zor günlerden geçtiğimiz aynı zamanda sorunların her gün daha da arttığı bir dönemde, bu sorunlara çözüm üretmesi ve gelecek için güven vermesi gerekenler maalesef sınıfta kalmışlardır. Ak Partili yetkililerin, bütünleme sınavına çalışmaları gerekirken, suni gündemlerle, hedef şaşırtmalarla dini ve milli değerlerimiz üzerinden halkla ilişkiler faaliyeti (P.R) yürütme dışında başka bir şey yapmadıklarını üzülerek görmekteyiz. Ansızın bir gecede, kanunların, uluslararası sözleşmelerin değiştiği bir yerde, hukuka olan güven hızla yok olur ve güvensizlik iklimi hakim olup insanımızın psikolojisini bozabildiği gibi o yerde huzur da kalmaz. Devlet de bizim, Dinde bizim... Herhangi bir olay sonrasında cımbızla, büyüteçle olayların içerisini inceleyerek; bir vatan haini, bir din düşmanı arama çabalarının kimseye bir faydası olmadığını artık herkesin görmesi gerekiyor. Unutulmamalıdırki Devlet bâki, kişiler ve kurumlar geçicidir.   Bizler İYİ Parti'liler olarak milletimizi uzaktan seyreden, insanımızı birbiriyle kutuplaştıran, sürekli bir düşman arayan ve milletin alenen görünen sorunlarını rafa kaldıran bir anlayışa sahip değiliz. Genel Başkanımız Meral Akşener'in pandemi öncesinde yola çıkarak sokağın nabzını yerinde tutması, milletimizin sorunlarını dinlemesi ve bu sorunları yüksek sesle gazi meclisimizde dile getirmesi milletimiz tarafından takdirle karşılanmıştır. Sokağın sesi, gerçeklerle iktidarın arasındaki uçurumu da net bir şekilde gözler önüne sermiştir.

Tüm Karaman'lı hemşehrilerimi muhabbetle selamlıyorum, Allah'a emanet ediyorum ve İYİ Partimize çay içmeye bekliyorum."dedi

HABERE AİT RESİMLER

yukarı çık