Web Tasarım kuş kovucu Plastik Kuşkonmaz Tekirdağ çilingir plastik kuşkonmaz tel Tekirdağ yat turu Tekirdağ web tasarım Plastik Kuşkonmaz iş elbiseleri tekirdağ organizasyon

15 Nisan 2024, Pazartesi

Son dakika Karaman haberleri

Karaman'da Kentsel Dönüşüm Buradan Başlayacak

Karaman'da Kentsel Dönüşüm Buradan Başlayacak

Arkadaşlar gördüğünüz gibi belediyeye hemen 100 metre mesafedeyiz, bu alana girdiğinizde sanki bir harabe şehre girmiş gibi oluyorsunuz. Aslında bu alan Karaman sanayisine yıllarca emek vermiş, yüzlerce kalfa usta yetiştirmiş eski sanayimiz ama gelişen Karaman'la birlikte eski sanayimizin bu hali içler acısı bir duruma geldi. Karaman eğer büyüyecek, kalkınacak, gelişecek, ticaret canlanacaksa yeni iş merkezlerine, yeni ticaret merkezlerine ihtiyaç var.
Bu alanda bir kentsel dönüşümün zaruriyeti bütün Karamanlı hemşerilerimiz tarafından dile getiriliyor. Bu bir gerçek. O halde bizim için en önemli projelerden olan Karaman'ın aslında bugüne kadar gerçekleştiremediği kentsel dönüşümde ilk kazmayı inşallah buraya vurmak suretiyle modern Karaman'ın inşasına buradan başlıyoruz. Burası bir cazibe alanı olacak. Buradaki bütün iş yeri sahipleri de inşallah bu gelişmeden, bu kalkınmadan, bu refahtan payını almış olacaklar.

HABERE AİT RESİMLER

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0
yukarı çık