22 Mayıs 2024, Çarşamba

Son dakika Karaman haberleri

Recep Sertçelik, Savaş Kalaycı'ya seslendi. Gideceksiniz!

Recep Sertçelik, Savaş Kalaycı'ya seslendi. Gideceksiniz!

Her geçen gün büyük ilgi toplayan CHP'nin Başkan adayı Recep Sertçelik vatandaşın cafcaflı laflarla aldatılmak istemediğini belirterek Belediye Başkanı Savaş Kalaycı'yı sert bir şekilde eleştirdi.
 
Seçim çalışmalarını Kazımkarabekir Caddesindeki işyeri sahipleri ve vatandaşları ziyaret ederek sürdüren Cumhuriyet Halk Partisi Karaman Belediye Başkanı Recep SERTÇELİK, yaptığı açıklamada şunları söyledi:
“Kazımkarabekir Caddesindeki esnaf ve vatandaşlarımızla buluştuk. Esnafımız da, vatandaşımız da enflasyon canavarı ile savaşmaktan halsiz düşmüş. Merkezi yönetimin ortağı , yerel yönetimin de 5 yıllık yöneticisi olanlar hiç oralı değil. Bir de 5 yıl boyunca gece uyumadan, gündüz yorulmadan mesai mefhumu gözetmeksizin çalıştığını iddia etmezler mi? Çok çalıştıklarından olsa gerek, bir belediye başkanının en temel işi olan Belediye Meclisi toplantılarına başkanlık etmeyi gereksiz görmüş. 5 yılda yapılan 59 Meclis toplantısından 28’ine katılmamış. Son bir yılda yapılan 12 Meclis toplantısının hiç birine katılmamış; anlaşılan Meclisten “kaçmış”. El ele, gönül gönüle, canla başla çalışmak böyle oluyor demek ki… Kutlu emanete böyle sahip çıkılıyormuş… Ondan sonra da, beytül mal, tüyü bitmemiş yetimin hakkı, kutlu emanet, ötekileştirmemek, Yunus Emre sevgisi gibi cafcaflı laflar…
Karaman halkı cafcaflı laflarla aldatılmak istenmiyor; hesap vermenizi bekliyor. Şaka değil, gerçek; 1 Nisan’da değiştirileceksiniz!...”

HABERE AİT RESİMLER

yukarı çık