Web Tasarım kuş kovucu Plastik Kuşkonmaz Tekirdağ çilingir plastik kuşkonmaz tel Tekirdağ yat turu Tekirdağ web tasarım Plastik Kuşkonmaz iş elbiseleri tekirdağ organizasyon

15 Nisan 2024, Pazartesi

Son dakika Karaman haberleri

Sertçelik; Dirift Alanı iyi ki kapatılmış

Sertçelik; Dirift Alanı iyi ki kapatılmış

Seçim çalışmalarını sürdüren Cumhuriyet Halk Partisi Karaman Belediye Başkan Adayı Recep SERTÇELİK, Galericiler Sitesi ve açık Oto Pazarını gezdi. Vatandaş ve esnafla görüşen SERTÇELİK, Belediye tarafından önce açıldıktan sonra, hiçbir etkinlik yapılmadan kapatılan Dirift alanıyla ilgili açıklamasında şunları söyledi:
 
“Oto Galericiler Sitesi ile Oto Pazarında esnafımız ve vatandaşlarımızla buluştuk. Oto galericilerine ve pazara ilgi az. Eski pazarlardaki kalabalıktan eser olmadığı gibi, alan satan da yok gibi. Vatandaşlarımız ve esnafımız, bu durgunluğu ekonomik koşullara bağlıyorlar. Bizlere gösterilen ilgiden dolayı Oto Galeri esnafı ve vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz.
 
Karaman Belediye Başkanlarının Karaman halkını sürekli aldattıklarını söylüyoruz ya, sağolsun mevcut Belediye Başkanı ve yeniden aday olan, bizi yalan çıkarmamak için uğraşıyor. Önceki seçimde söz verdiği Drift Alanını, yeni seçime günler kala büyük tantanalarla yaptığını ve kullanıma açtığını ilan etti. Herkes de biliyordu ki, yaptığı Drift alanının hiçbir özelliğini taşımayan, bir alanın greyderlerle düzeltilip bir kısmının asfaltla kaplanmasıydı. Drift alanı nasıl olur, hangi güvenlik önlemlerinin olması gerekir diye merak bile etmemişlerdi. Drift gibi riski çok bir otomobil sporu, tüm güvenliği sağlanmış bir alanda yapılabilir ancak.
İyi ki, aklı selim biri çıkmış da, hiç etkinlik yapılmadan kapısına kilidi vurmuş. Değer miydi ne idüğü belirsiz o alanda bir kaza olsaydı da, eksik güvenlik yüzünden canımızı, canlarımızı kaybetmek? Değer miydi, oy uğruna bir gencimizin burnunun kanaması. Dedik ya, amaç halkı aldatmak; hem de hiç yüzleri kızarmadan. Oy gelsin de, nasıl gelirse gelsin… Hele ki kapatıldı; parası Karaman halkından çıkan tonlarca asfalt zararıyla kurtulduk. Kötünün iyi yanı; buna da şükür…
Şaka değil gerçek; 1 Nisan’dan sonra halk aldatılmayacak…”

HABERE AİT RESİMLER

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0
yukarı çık