Web Tasarım kuş kovucu Plastik Kuşkonmaz Tekirdağ çilingir plastik kuşkonmaz tel Tekirdağ yat turu Tekirdağ web tasarım Plastik Kuşkonmaz iş elbiseleri tekirdağ organizasyon

15 Nisan 2024, Pazartesi

Son dakika Karaman haberleri

Soner Yeşildaş'tan Hemşehrilerine Ramazan Ayı Müjdesi

Soner Yeşildaş'tan Hemşehrilerine Ramazan Ayı Müjdesi

Özellikle seçim süreci boyunca yaptığı çalışmalar, ortaya koyduğu projeler ve bitmez tükenmez enerjisi ile Akçaşehir halkının gönlünde taht kuran CHP'li Belediye Başkan Adayı Soner Yeşildaş, belediye başkanı seçilmesi halinde Akçaşehir - Karaman arasında yapılan dolmuş seferlerinin 65 yaş üzeri vatandaşlar ve öğrenciler için % 50 indirimle sağlanacağını duyurdu. Yeşildaş yaptığı açıklamada ayrıca Ramazan ayının bereket ayı olduğuna vurgu yaparak hanelerde kullanılan suyun da Ramazan aylarında ücretsiz olacağını belirtti.
 
Belediye Başkan Adayı Soner Yeşildaş yaptığı açıklamada; "Allah'ın takdiri, değerli hemşehrilerim de teveccüh göstermesiyle Belediye Başkanı seçildiğim takdirde bir yandan kasabamızı kalkındırmak için projelerimizi bir bir hayata geçirirken, diğer yandan halkımızın yanında olmaya, sosyal belediyeciliğin bir gereği olarak vatandaşlarımıza maddi ve manevi destek vereceğiz. Bu bağlamda kasabamızdan Karaman'a gidip gelen öğrenci kardeşlerime ve özellikle sağlık sorunları nedeniyle belediyemiz servisini sık kullanan 65 yaş üzeri tüm vatandaşlarımıza ulaşım hizmetini % 50 indirimli olarak sunacağız. İçerisinde bulunduğumuz rahmet ve bereket ayı vesilesi ile bir başka müjdeyi daha paylaşmak istiyorum. Önümüzdeki yıldan itibaren Ramazan aylarında hanelerimizde kullanılan içme suyundan ücret almayacağız. Bu sayede hem hemşehrilerime ekonomik anlamda destek vermiş olacağız hem de Ramazan ayının paylaşma ve yardımlaşma özelliğinin gereğini yerine getirmiş olacağız. Tüm halkımıza hayırlı olsun."dedi.
Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0
yukarı çık