Web Tasarım kuş kovucu Plastik Kuşkonmaz Tekirdağ çilingir plastik kuşkonmaz tel Tekirdağ yat turu Tekirdağ web tasarım Plastik Kuşkonmaz iş elbiseleri tekirdağ organizasyon

18 Nisan 2024, Perşembe

Son dakika Karaman haberleri

Yeniden Refah Seçim ofisini açtı

Yeniden Refah Seçim ofisini açtı

Yeniden Refah Partisi MKYK üyesi Mustafa SARI, İl sorumlusu Eşref YEKDEŞ, Karaman İl Başkanı Ahmet TAŞKIRAN, Yeniden Refah Partisi Karaman Belediye Başkan Adayı Durdu Elif ÇELİKTAŞ, Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı Murat ÖZKAN, ilçe ve belde belediye başkan adayları, ilçe ve belde teşkilat başkanları partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı.
 
Yeniden Refah Partisi Karaman Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı Murat ÖZKAN, seçimlerden başarı ile çıkacaklarına inançlarının tam olduğunu söyledi.
 
Yeniden Refah Partisi Karaman İl Başkanı Ahmet TAŞKIRAN, Karaman’ın değişim istediğini belirterek, 31 Mart’ta Karaman’ı Milli Görüş belediyeciliği ile buluşturacaklarını kaydetti. TAŞKIRAN, “SKM açılışı gösteriyor ki Karaman değişim istiyor, bu coşku ve bu izdiham Karaman Milli Görüş belediyeciliğini istiyor, bu ilginiz ahlaklı belediyeciliğin ayak sesleri. Bugün burada Yeniden Refah Partimize güçlü bir nefes ve ses verdiniz” dedi.
 
Yeniden Refah Partisi karaman İl sorumlusu Eşref YEKDEŞ yaptığı selamlama konuşmasında Karaman’ın Milli Görüşçü belediyeyle kazanmanın zamanı geldiğini belitti.
 
Belediye başkanı olması halinde birlik içerisinde sorunları şeffaf yönetim anlayışı ile çözeceklerini söyleyen Yeniden Refah Partisi Karaman Belediye Başkan Adayı Durdu Elif ÇELİKTAŞ, “Belediye yollar, dönüşüm bunların hepsini biliyorsunuz biz bunların hepsine vakıfız. Biz 64 tane projemiz var hepsi hazır ve geliyoruz.
 
Ahlaklı bir şekilde birlik ve beraberlik içinde yapacağız bunları sadece şunu söylüyoruz saltanata son, hırsızlığa son halkın yeri şeffaf yönetim istediğiniz şekilde emrinizdeki yönetim. Siz emredeceksiniz biz yapacağız var mı daha lafın ötesi. Belediye sizin emrinizde olacak ne emrediyorsanız Karaman’ımıza birlik beraberlik huzur içinde onların hepsini vücuda getireceğiz” şeklinde konuştu.
 
Geçmişten örnekler veren Yeniden Refah Partisi MKYK üyesi Mustafa SARI şunları söyledi.
 
Sevgili Karamanlı hemşerilerimiz, “Halka hizmet, hakka hizmettir” düsturuyla yıllar önce ortaya koyduğumuz siyaset anlayışımız, en zor günlerinde Türkiye’ye refah ve huzur kapılarını araladı. Milletimizin istiklal ve istikbali için yarım asırdan uzun zamandır sürdürdüğümüz bu yürüyüş, bugün inanmış kadrolarımızla devam ediyor. En zor zamanlarda sorumluluk üstlenen, milletini canından aziz bilen kadrolarımız, tarihi bir dönemeçte yeniden refah için ayağa kalktı.” dedi.
 
Konuşmalarda sonra Yeniden Refah Partisi Karaman Seçim koordinasyon merkezinin açılışı yapıldı. Katılanlara lokma ve meyve suyu ikramı oldu.

HABERE AİT RESİMLER

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0
yukarı çık