Web Tasarım kuş kovucu Plastik Kuşkonmaz Tekirdağ çilingir plastik kuşkonmaz tel Tekirdağ yat turu Tekirdağ web tasarım Plastik Kuşkonmaz iş elbiseleri tekirdağ organizasyon

20 Nisan 2024, Cumartesi

Son dakika Karaman haberleri

Haydi Çocuklar Spora! Ücretsiz GSB Spor Okulları Başladı

Haydi Çocuklar Spora! Ücretsiz GSB Spor Okulları Başladı

Her Yıl Olduğu Gibi Bu Yılda Gençlik Ve Spor Bakanlığı’nın 81 İlde Eş Zamanlı Olarak Başlattığı GSB Spor Okulları Ve Engelsiz Spor Okulları İçin Geri Sayım Başladı. Karaman’da Da Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Bünyesinde Düzenlenecek Olan GSB Spor Okulları Merkez 2500 Kişilik Spor Salonu’nda Gerçekleştirilen Açılış Töreni İle Başladı.
Karaman Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü’nün Alanında Deneyimli Antrenörleri Eşliğinde Başlayacak GSB Spor Okulları Ve Engelsiz Spor Okullarında 5-18 Yaş Arası Çocuk Ve Gençler Avcılık-Atıcılık, Atletizm, Badminton, Basketbol, Bilardo, Bisiklet, Cimnastik, Dart, Eskrim, Geleneksel Okçuluk, Güreş, Halter, Hentbol, Judo, Karate, Masa Tenisi, Okçuluk, Oturarak Voleybol, Satranç, Tekvando, Tenis, Voleybol, Wushu Kungfu Ve Yüzme (Yüzme Bilemeyen Kalmasın Projesi) Olmak Üzere Toplam 24 Branşta Ücretsiz Eğitim Alma İmkanı Bulacak.
Kayıt İçin, Karaman Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Spor Servisi Biriminden (TEL: 0 338 213 16 61)  Detaylı Bilgi Alınabilecek Ve Ayrıca Branşların Spor Salonlarına Dağılımı İl Müdürlüğü’nün Resmi İnternet Sitesi Karaman.Gsb.Gov.Tr Adresi Üzerinden Takip Edilebilecek. 
Çocuk Ve Gençlerin Pandemi Döneminde Uzun Süre Evde Kaldıklarını Belirten Gençlik Ve Spor İl Müdürü Ali Osman Bebek, “ Çocuk Ve Gençlerimizin Yaz Döneminde Spora Yönlendirilmesi Fiziksel Ve Sosyal Gelişimlerine Katkı Sağlayacak Mükemmel Bir Fırsat. Çocuklarımızın Gelişimi Ve Geleceği İçin Onları Muhakkak Spora Yönlendirmeliyiz. Engelli Kardeşlerimiz De Dahil Olmak Üzere Farklı Branşlarda Açılan Spor Eğitimlerine Tüm Çocuk Ve Gençlerimizin Kayıt Yaptırarak Sahalarda Yerlerini Almalarını İstiyoruz. Karamanımızın Tüm Çocuk Ve Gençlerini Yaz Spor Okullarımıza Bekliyoruz.”

 

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0
yukarı çık