Web Tasarım kuş kovucu Plastik Kuşkonmaz Tekirdağ çilingir plastik kuşkonmaz tel Tekirdağ yat turu Tekirdağ web tasarım Plastik Kuşkonmaz iş elbiseleri tekirdağ organizasyon

30 Temmuz 2021, Cuma

Son dakika Karaman haberleri

Online Satranç Turnuvası Düzenlenecek

Online Satranç Turnuvası Düzenlenecek

Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Satranç İl Temsilciliği koordinesinde 20 Haziran Pazar günü “Haziran Ayı Online Satranç Turnuvası” düzenlenecek. Online sistem üzerinden gerçekleşecek turnuva "Tornelo" platformu üzerinden yarışmacılarla buluşacak. 
Turnuvaya, Türkiye Satranç Federasyonu (TSF) Lisansına sahip 2020-2021 yılı vizesi yapılmış, 2014 ve öncesinde doğan ve lisans ili Karaman olan sporcular katılabilecek. "Açık Kategori" olmak üzere tek kategori halinde yapılacak turnuvaya kayıtlar ise Karaman satranç il temsilciliğinin resmi web sitesi http://karaman.tsf.org.tr adresi üzerinden “Turnuva Kayıt” bölümünden 19 Haziran Cumartesi günü saat 17.00'a kadar yapılabilecek.
Turnuva ile ilgili detaylı bilgi ve dikkat edilecek hususlara ise Karaman satranç il temsilciliğinin resmi web sitesi http://karaman.tsf.org.tr adresi üzerinden ulaşılabilecek. 

 

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0
yukarı çık