Web Tasarım kuş kovucu Plastik Kuşkonmaz Tekirdağ çilingir plastik kuşkonmaz tel Tekirdağ yat turu Tekirdağ web tasarım Plastik Kuşkonmaz iş elbiseleri tekirdağ organizasyon

24 Nisan 2024, Çarşamba

Son dakika Karaman haberleri

Karaman Güreş Takımı Antalya’dan Madalyalarla Döndü

Karaman Güreş Takımı  Antalya’dan  Madalyalarla  Döndü

Türkiye Güreş Federasyonu Tarafından Antalya’da Düzenlenen U11-U13 Serbest Ve Grekoromen Türkiye Güreş Şampiyonası’nda Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Güreş Antrenörleri Erdoğan Taktak Ve Sabri Şahin Eşliğinde 11 Sporcuyla Mücadele Eden Karaman Ekibi, Şampiyonayı 7 Madalya İle Tamamladı. 
U11 Ve U13 Serbest Ve Grekoromen Kategorilerinde Mücadele Eden Karaman Güreş Takımı Sporcularından Kerim Abdullah (U13 Serbest) 62 Kiloda Türkiye 3’ncüsü, İbrahim Mert Eren (U11 Serbest) Türkiye 3’ncüsü, Abdulkadir Name (U11 Serbest) Türkiye 5’ncisi Oldu.
Grekoromen Kategorisinde İse Kerim Abdullah (U13) 62 Kiloda Türkiye 2’ncisi, Arda Uğur 78 Kiloda Türkiye 3’ncüsü, İbrahim Mert Eren 78 Kiloda Türkiye 2’ncisi Ve Abdulkadir Name 78 Kiloda Türkiye 5’ncisi Oldu.
Karaman Serbest Ve Grekoromen Güreş Takımı Toplam 622 Sporcunun Katıldığı Şampiyonada İse Genel Sıralamada Türkiye 6’ncısı Oldu.
Antalya’da Düzenlenen Şampiyonada Dereceye Giren Sporcuları Tebrik Eden Gençlik Ve Spor İl Müdürü Ali Osman Bebek, " Türkiye Güreş Federasyonu Tarafından 9-23 Haziran Tarihleri Arasından Düzenlenen Şampiyonada Mücadele Eden Sporcularımız İllerini En İyi Şekilde Temsil Ederek Bizleri Gururlandırmışlardır. Güreş Branşımızda Da Özverili Çalışmamızın Meyvelerini Almaya Başladık. Sporcularımızdan Gelen Gümüş Ve Bronz Madalyalar İlerleyen Dönemlerde İnşallah Altın Olacak. Bizler Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Olarak Sporcularımıza Gereken Desteği Vermeye Devam Edeceğiz. İlimizi Başarıyla Temsil Etmeye Devam Eden Sporcularımızı Ve Antrenörlerini Kutluyor, Başarılarının Devamını Diliyorum.”

 

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0
yukarı çık