Web Tasarım kuş kovucu Plastik Kuşkonmaz Tekirdağ çilingir plastik kuşkonmaz tel Tekirdağ yat turu Tekirdağ web tasarım Plastik Kuşkonmaz iş elbiseleri tekirdağ organizasyon

15 Nisan 2024, Pazartesi

Son dakika Karaman haberleri

KTSO 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutladı

KTSO 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutladı

Karaman  Ticaret ve Sanayi Odası Karadağ Toplantı Salonu'nda TOBB İl Kadın Girişimciler İcra Kurulu tarafından  “8 Mart Dünya Kadınlar Günü” kapsamında program düzenlendi. Düzenlenen programa Dernek Vakıf Temsilcileri, Siyasi Parti Kadın Kolları başkanları, Kadın Girişimciler İcra Kurulu Üyeleri ile  girişimci ve üretici kadınlar  katıldı.
Program şehitlerimizi anarak başladı ve Saygı duruşu, İstiklal Marşı’mızın okunması ile devam etti. Program açılış konuşmasını TOBB İl Kadın Girişimciler İcra Kurulu Başkanı Ahsen Toktay yaparak, günün anlam ve önemine değindi. Bu günün bir kutlama değil anma günü olduğuna değinerek bugüne kadar iş hayatında karşılaştığı sorunları yılmadan nasıl yendiğine değindi. Kadınların yarım kalan hikayelerini tamamladıkları daha güzel, daha umutlu, daha aydınlık günlerin yaşanması dilekleriyle konuşmasını sonlandırdı.
Günün anlam ve önemine ilişkin konuşmalar ve şiirlerin  okunmasının   ardından Odamıza kayıtlı ilk ve son kadın girişimci üyelerimize günün anısına  TOBB İl Kadın Girişimciler İcra Kurulu Başkanı Ahsen Toktay tarafından plaket takdim edildi. Sonrasında; girişimci üye kadınlarımız bugüne kadar iş yaşamında yaşadıkları sıkıntıları ve anılarını paylaştılar. Program günün anısınına fotoğraf çekiminin ardından gelen kadınlara fidan armağanıyla son buldu. 
Etkinliğimize katılan herkese şükranlarımızı sunar, tüm kadınların “8 Mart Dünya Kadınlar Gününü” kutlarız. 

 

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0
yukarı çık